teisipäev, 27. august 2013

Multifunktsionaalne ala = C ala

Oleme viimastel nädalatel pikalt tegelenud multifunktsionaalse ala ümbernimetamisega, eesmärgiga võtta kasutusele suupärasem sõnatähis ning parandada väljumise korra selgust meie klientidele.

Alates 1. septembrist võtame antud ala tähistamiseks kasutusele tähise "C", mis tähendab, et edaspidi suunab reisijateavitus lühikese ooteplatvormiga peatustes (Padula, Kulna jne.) väljuma läbi C ala.

Tähistuse valik tulenes asjaolust, et 3- ja 4-vagunilistel rongidel avanevad vaid C vaguni uksed, kui rong peatub lühikese ooteplatvormi ääres.

Ühtlasi tähistame me antud ala rongi sees viisil, kus ala tähistavad kleebistähed "C" on nähtavad iga sissepääsu juurest.

teisipäev, 6. august 2013

Toetame Haapsalu-Riisipere raudtee taastamist

Eektriraudtee toetab Haapsalu-Riisipere raudtee taastamist, jälgides huviga antud valdkonna arenguid.
Ka meie usume, et peatselt Riisipereni jõudev hea rongiühendus ei peaks olema kättesaamatu Lääne- ja Hiiumaa inimestele.

Samuti saame öelda, et juhul kui see raudtee taastada, ei ole Elektriraudtee korraldatava liiniveo riiklik dotatsioonivajadus suurem, kui seda on teistel Eesti rongiliinidel.

Elektriraudtee uudiskiri - Suvi 2013

2013. aasta sügisel lõpevad viimased suuremahulised raudtee renoveerimistööd
Eesti Raudtee sõnul lõpevad viimased suured raudtee renoveerimistööd 2013. aasta 1. septembriks. Augustikuu viimased suurimad tööd Elektriraudtee areaalis on Tallinn-Pääsküla lõigu kontaktvõrgu renoveerimine ning Kitseküla, Urda ja Padula ooteplatvormide ümberehitamine. Septembrikuus jätkuvad väikesemahulisemad raudtee kapitaalremonditööd Vasalemma-Keila teelõigul. Täpsem info ehitustööde kulgemisest ning seosnevatest sõiduplaani muudatustest on avaldatud www.elektriraudtee.ee/muudatused leheküljel.

Elektriraudtee kutsub kõiki huvilisi matkarongile
Augustikuu pühapäevadel väljub kell 10:10 Balti jaamast uus elektrirong Aegviitu, kus Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus korraldab koguperematku.

Tallinn jätkab ühispiletite müüki
Tallinna linnavalitsus otsustas jätkata Elektriraudtee & Tallinna ühispiletite müüki, pakkudes edaspidi toodet Tallinna Ühiskaardil.
Elektriraudtee võimaldab rongi rentida 
Saabuvast suvest alates plaanib Elektriraudtee pakkuda rongide rentimise teenust. See tähendab, et igal inimesel on võimalik rentida rong (koos meie juhiga) ning lasta ennast sõidutada soovipärasesse Eestimaa punkti, õigemini raudtee-peatusesse.
Loe veel
Uute rongide nimed
Elektriraudtee kuulutas juulikuus välja uute rongide nimekonkursi, mille raames otsiti nimesid saabuvatele uutele rongidele.
Loe veel

Elektriraudtee muudab uute rongide vilede tehnilist lahendust
Elektriraudtee on koostöös rongitootjaga töötanud välja lahenduse, mille raames vähendatakse uute rongide vile valjust.
Loe veel
Elektriraudtee uued rongid saavutasid ajaloolise kiiruse
Elektriraudtee uute rongide katsetuste ajal toimusid sõidud, kus esmakordselt Baltikumis saavutas reisirong liikumiskiiruseks ligi 180 km/h.
Loe veel
Elektrirongid hakkavad lähitulevikus kiiremini sõitma
Elektriraudtee ja Eesti Raudtee koostöö tulemusel lepiti kokku elektrirongide uutes, senisest kiiremates ühendusaegades.
Loe veel

Septembrist muutub rongiinfo telefonile 1447 helistamise minutihind
Alates 1. septembrist 2013 muutub rongiinfotelefonile 1447 helistamise tariif, mille kohaselt hakkab kõneminut maksma 65 eurosenti.
Loe veel

Esimese uue diiselrongi liinile saabumiseni on jäänud 149 päeva
Esimesed uued diiselrongid saabuvad liinile 1. jaanuaril 2014. Rohkem infot uutest rongidest leiab aadressilt uus.Elektriraudtee.ee

Elektriraudtee Facebooki lehel on ligi 2400 liiget
Liitu sinagi aadressil facebook.com/Elektriraudtee

Elektriraudtee AS
info@elektriraudtee.ee
+372 6 737 400
www.elektriraudtee.ee