esmaspäev, 18. märts 2013

Elektriraudtee uudiskiri - Kevad 2013

2013. aasta sügisel lõpevad viimased suuremahulised raudtee renoveerimistööd
Eesti Raudtee sõnul lõpevad viimased suured raudtee renoveerimistööd 2013. aasta oktoobrikuuks. Saabuva aasta suurimad tööd Elektriraudtee areaalis on Keila-Pääsküla lõigu kontaktvõrgu renoveerimine, Keila-Laitse ja Valingu-Urda raudteede kapitaalremont ning Kitseküla, Urda ja Padula ooteplatvormide ümberehitamine. Täpsem info ehitustööde kulgemisest ning seosnevatest sõiduplaani muudatustest on avaldatud www.elektriraudtee.ee/muudatused leheküljel.

Presidendimatkal osales üle poole tuhande inimese
2. märtsil toimunud Presidendimatk 2013 üritusele sõitis kokku 460 inimest elektrirongiga. Lisaks oli osa matkalisi tulnud kohale auto või bussiga, seega üritusest osavõtnute arv ületas poolt tuhandet. Tehtud pilte võib leida www.presidendirada.ee leheküljel.

Elektrirongi kuupileteid saab osta ka Tallinna Ühiskaardile
Jaanuarikuu keskel tõi United Tickets Elektriraudtee perioodipiletid müügile ka Tallinna Ühiskaardil. Kui seni sai Elektriraudtee päeva- ja 30-päeva pileteid osta vaid ID-kaardile, siis edaspidi pakutakse neid tooteid ka Tallinna Ühiskaardile. 
Loe veel

Elektriraudtee avaldab edaspidi igakuiselt infot uute rongide katsetuste kulgemisest
Elektriraudtee avaldab edaspidi iga kuu alguses uus.Elektriraudtee.ee kodulehel ülevaate möödunud kuul toimunud katsetuste kohta.
Loe veel

Elektrirongidega tehti möödunud aastal 2,4 miljonit sõitu
Elektriraudtee AS rongidega tehti üle 2,36 miljoni reisi. Ettevõtte piletitulu seejuures oli 2,09 miljonit eurot.
Loe veel

Elektriraudtee uus juht on Andrus Ossip
Alates 14. jaanuarist on Elektriraudtee uus juhatus esimees Andrus Ossip.
Loe veel
 
Algasid uute reisirongide katsesõidud
8. jaanuaril kell 10:12 väljus esimene Elektriraudtee uus reisirong esmakordsele katsesõidule - sellega algasid kuni juunikuuni kestvad uute reisirongide katsesõidud.
Loe veel

Elektriraudtee müüb jätkuvalt oma vana rongiparki
Seoses Elektriraudtee uute elektri- ja diiselrongide ostuga kuulutas ettevõte oma kodulehel välja oma senise, vana rongipargi vagunite enampakkumise.
Loe veel

Esimese uue rongi liinile saabumiseni on jäänud 100 päeva
Esimesed uued rongid lubatakse Tehnilise Järelevalve Ameti poolt liinile hiljemalt 2013. aasta juulikuus. Rohkem infot uutest rongidest leiab aadressilt uus.Elektriraudtee.ee

Elektriraudtee Facebooki lehel on ligi 2000 liiget
Liitu sinagi aadressil facebook.com/Elektriraudtee

2 kommentaari:

Muhv ütles ...

2013. aasta sügisel lõpevad viimased suuremahulised raudtee renoveerimistööd
... Keila-Laitse ... ????


Ja tundub et Riisipere sõitjad jäeti lõplikult pika ninaga. Loll kes lõppu sõidab, loksuge aga 25-30kmh edasi. Tundub, et tuleviku plaan on et Laitsest saab lõppjaam ja võetakse üles lõpuks ka Laitse-Riisipere lõigul rööpad. Kaks aastat anti lubadusi, et ja-jaa tuleb ka Riisipere lõigul rööbaste kap.remont. Juu me oleme arendajate silmis liiga kauge ja mõtetu kohake ...

Elektriraudtee ütles ...

Kommentaar on kindlasti ennatlik. Eesti Raudtee teostab hetkel Riisipere-Vasalemma lõigul raudtee kapitaalremonti ning on lubanud Vasalemma-Keila lõigu remonttööd lõpetada 30. septembriks.