reede, 11. veebruar 2011

Milliseid piletitooteid soovid Sina?

Elektriraudtee on ümber kujundamas oma piletitoodete valikut ning sellega seoses küsime, millised piletitooteid sooviksid meie reisijad saabuval suvel soetada?

Vastuseid ootame meie blogisse ja Facebook lehele.

kolmapäev, 2. veebruar 2011

Testi Elektriraudtee uut kodulehte!

Lähipäevil läheb Elektriraudtee üle oma uuele kodulehele. Seniks on oodatud igasugune tagasiside hetkel veel testkeskkonnas oleva lehe kohta - http://dev.veebidisain.ee/elektriraudtee

Ehk siis, Elektriraudtee kutsub Sind testima valmivat kodulehte aadressil http://dev.veebidisain.ee/elektriraudtee.

teisipäev, 1. veebruar 2011

Jaanuarikuu võitjad

Kõikide reisijate vahel, kes jaanuarikuu jooksul läbi pilet.elektriraudtee.ee keskkonna oma sõidukaardile raha laadisid, loosis Elektriraudtee välja ettevõtte meeneid.

Seekord osutusid võitjateks MERLE TURMANN, ANDRES RUUS, RITA ÕISPUU, ROHTLA LAURA ning MAGNUS SALUMAA.

Võitjad saavad isikut tõendava dokumendi alusel oma meened kätte Elektriraudtee Balti jaama kontorist.


NB! Järgmine loosimine toimub veebruarikuu lõpus.

Sel suvel toimuvad remonttööd

Möödunud nädalal avaldati EVR Infra poolt esimene versioon nimekirjast, kus on loetletud 2011. aastal tehtavate rööbasteede renoveerimistööd Elektriraudtee areaalis.

Järgnevalt on antud ülevaade olulisimatest:

Balti jaama rööbasteede renoveerimine - Käesoleva aasta suvel toimuvad kolmel kuul ulatuslikud remonttööd Balti jaamas. Tööd algavad Kopli poolsetest seisuteedest ning korraga on suletud kaks teed. Tööde käigus tõstetakse rööbasteed platvormidele "lähemale" (tavapäraselt langetatakse platvorme teedele lähemale) ning uuendatakse platvormide välimust.

EVR Infra on taotlenud, et antud tööde käigus oleks Elektriraudtee ida-suuna rongide lähte- ja sihtjaam Balti jaama asemele Ülemiste ning lääne-suuna rongide puhul Nõmme. Elektriraudtee pole antud ettepanekutega nõustunud ning jätkuvalt otsitakse lahendusi, saamaks mõlema suuna rongid Balti jaama.

Aegviidu jaama seisuteede ümberehitus - Mitme kuu vältel on käimas ulatuslikud tööd ka Aegviidu jaamas, kus ehitatakse olulises mahus ümber seisuteid. Sellest tulenevalt võivad Elektriraudtee rongid parkida Aegviidu jaamas tavapärasest erineval teel.

Lääne-suuna kontaktvõrgu renoveerimine - 2011. aastal algab lääne-suuna kontaktvõrgu renoveerimine, mille eesmärgiks on valmistada võrk ette vähemalt 120 km/h rongide sõidukiirusele. Tööd kestavad kaks aastat. Esialgsetel andmetel toimuvad käesoleval aastal antud tööd Keila - Riisipere lõigul.

Ida-suuna ooteplatvormide ehitustööde lõpetamine - Kevadel jätkuvad Ülemiste - Aegviidu lõigul ooteplatvormide ümberehitustööd, mille raames muudetakse platvormid madalamaks. Esimestena avatavad platvormid on Kulli, Aruküla, Parila ning Lahinguvälja.

Kindlasti on EVR Infral kavas ka teisi remonttöid, kuid nende kavade avalikustamine nõuab rohkem aega. Kõik renoveerimistööd teostatakse, et olla valmis aastatel 2013 ja 2014 teenindama Elektriraudtee hangitavaid Stadler FLIRT reisironge, mis suudavad liikuda kuni 160 km/h tunnikiirusega.