kolmapäev, 2. veebruar 2011

Testi Elektriraudtee uut kodulehte!

Lähipäevil läheb Elektriraudtee üle oma uuele kodulehele. Seniks on oodatud igasugune tagasiside hetkel veel testkeskkonnas oleva lehe kohta - http://dev.veebidisain.ee/elektriraudtee

Ehk siis, Elektriraudtee kutsub Sind testima valmivat kodulehte aadressil http://dev.veebidisain.ee/elektriraudtee.

5 kommentaari:

Roomet ütles ...

Tagasiside oodatud siia või meie Facebook lehele

Anonüümne ütles ...

Tervist, palun selgitust kust kohast saab laadida raha oma sõidukaardile. Ja kuidas see käib.

Anne ütles ...

Tänases Postimehes on Hanneli Rudi PÄEVA KOMM uute perroonide kohta. Tore, et lõpuks sattus ka üks ajakirjanik uuele perroonile ootama rongi, mis hilines 40 minutit. Jälle üks inimene juures, kes sai aru, et Eesti ei asu Ekvaatoril.
Tean, et taristuga tegeleb Eesti Raudtee, aga pole lootustki, et nemad sellest kunagi aru saaks.

Elektriraudtee ütles ...

Annele - Elektriraudtee edastas samad kommentaarid ja enamgi EVR Infrale juba siis, kui platvormid alles planeerimisel olid.

Paraku ei võetud neid erinevate tehniliste põhjuste tõttu arvesse.

Hilinemiste pärast tuleb muidugi vabandada. Aegviidu jaama juures olev pöörang oli kinni külmunud ning EVR Infral kulus aega, et oma objekt töökorda saada.

Armo ütles ...

Ei nõua häälekalt siin iga pisiasja pärast vabandamist, aga rongijuhtidele tuleks küll koolitus läbi viia, et nad õpiksid inimesi - nende kliente teavitama. See on vajalik kui rong oluliselt (no ütleme üle 10 minuti) hilineb. Jaamades peaks ka võimalused olema info edasi andmiseks + rongi sees valjuhääldi kaudu. Praegune tase ei kannata mingit kriitikat. Vabandan kui midagi on muutunud, viimati oli suurem probleem jaanuaris. Ja mina ei ole igapäevane rongi kasutaja. Tänan!