neljapäev, 23. september 2010

Elektriraudtee Sõidukaart

Tervitus kõigile! Septembrikuu on möödunud üpriski töiselt, kuna Elektriraudtee võttis kasutusele uue, elektroonilise piletikandja.Suure rõõmuga võib öelda, et tõenäoliselt kasutab käesoleva aasta lõppedes lõviosa elektrirongiga reisijatest just Elektriraudtee Sõidukaarti.
Sellist populaarsust ei julgenud muidugi mitte keegi ennustada, mistõttu lõppesid käesoleval esmaspäeval Sõidukaartide varud klienditeenindajatel. Uued kaardid on juba ette tellitud ning hiljemalt oktoobri keskpaigaks saavad Elektriraudtee klienditeenindajad Sõidukaarte uuesti jagama hakata.
Elektriraudtee on ka lubanud, et jagab kaarte ka oktoobrikuus tasuta - kõigile, kes sellele 100 krooni laevad või perioodikaardi soetavad.
NB! Jätkuvalt on mureks Sõidukaardiga tehtavate tehingute ülevaade. Esmalt - alati on reisijal õigus küsida tšekk tema Sõidukaardiga teostatud toimingu kohta rongis.Samuti on Elektriraudtee võtmas ette pilet.elektriraudtee.ee arendustöö, mille raames saab vaadata ka oma kaardi tehingute ajalugu. Täpsem töö-valmimiskuupäev selgub oktoobrikuu jooksul.