neljapäev, 19. august 2010

Elektriraudtee uus koduleht?

Elektriraudtee on praegu uurimas võimalusi oma kodulehe arendustöödeks. Kõik reisijate ettepanekud meie kodulehe paremaks muutmise nimel on oodatud siinsesse kommentaaridesse.

Vihjena võib öelda, et kindlasti hakkavad peatselt olema sõiduplaanid otse otsingus ning mingit eraldi Excel faili ei kasutata tulevikus. Samuti muudame kergemaks meelepärase sõiduplaani väljaprintimise ja/või salvestamise reisija jaoks.

Ootame aga ka teisi parandusettepanekuid meie kodulehe asjus.

5 kommentaari:

Markus ütles ...

Iga kuu viktoriinid,auhindadeks tasuta sõiduõigus 1-paariks korraks(üksikpiletid)vms

Elektriraudtee ajalugu võiks olla põhjalikumalt kajastatud

Leida lahendus kuidas edasi viia info rongide hilinemiste kohta inimestele kellele tasuline infotelefon on kallis ja kes ei kasuta internetti.

Põhjalik info uute rongide kohta ja kas elektriraudtee plaanib opereerida ka uute diiselrongidega(Edelaraudtee teenindus ei kõlba kuskile)

Mini versioon kodulehest mida saaks vaadata mobiiliga

Detailne info soodustuste kohta

eedu ütles ...

Rongide liikumine võiks reaalajas kaardil näha olla. Samad kaardid võiks olla ka ekraanidel peatustes/jaamades, miks mitte ka rongides (tulevikus) nt.
Kuna ajalooliste rongide päevad on loetud, võiks kodulehele teha pildigalerii kasutuselolevatest, mahakantud rongidest, kuhu kasutajad saaksid enda fotosid laadida. Parimatele mingid auhinnad nt.
Samuti võiks olla midagi foorumilaadset.

Anonüümne ütles ...

sõiduplaanid otse otsingus ei ole eriti hea variant. mulle meeldib exceli faili variant, sest seal on võimalik korraga näha kõiki aegu.

Georg ütles ...

1.Sõiduplaan peaks olema kujundatud nii, et ühel lehel (peatustes ja ka need väiksed volditavad) oleks koos nii elektri- kui diiselrongid.
2.Selgelt arusaadavad ümberistumised.
3. Ümberistumisvõimalus ka Lillekülas.

Anonüümne ütles ...

Võimalus lasta lehel meelde jätta oma "kodupeatus" ning iga kord kuvatakse sellest lähtuvalt nt. 5 järgnevat mõlemas suunas liikuvat rongi