esmaspäev, 5. juuli 2010

Üritustesari "Pühapäevaks maale"

Elektrirongiga reisijad saavad sel pühapäeval sõita Kõrvemaale, kus üritustesarja „Pühapäevaks maale!“ raames toimub rattamatk Põhja-Kõrvemaa radadel. Kõigile elektrirongiga kohale tulnud inimestele on üritusest osavõtt tasuta.
 
Perematka  rattaretke  korraldab Sportland AS poolt hallatav Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus, mis asub Elektriraudtee areaali Aegviidu peatuse vahetus läheduses. Sealt saavad alguse ka mitmed kaunid Põhja-Eesti matka- ja suusarajad.
 
Matkapäev algab kell 12:00  keskuse juures ning jalgratastega läbitakse lähipiirkonna vaatamisväärsused, looduskaunid kohad ja huvitavad rajad.  Retke viib läbi professionaalne retkejuht Sven Luks. Kõrvemaa  Matka- ja  Suusakeskuse esindaja Marilin Pehka sõnul on korraldatav jalgrattamatk jõukohane kõigile huvilistele, kes vähegi eelnevalt on jalgrattaga sõitnud. „Soovitame kindlasti kõigil huvilistel eel-registreeruda aadressil www.korvemaa.ee kuna suure osalejate arvu puhul on kohtade  arv piiratud,” sõnas Pehka. Kaasa tuleks võtta korras jalgratas, kiiver ja seljakott. Matka kestvus on orienteeruvalt kuni 4 tundi.
 
Kõigile elektrirongiga kohale tulnud inimestele on üritusest osavõtt tasuta. Samuti annab Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus elektrirongiga kohale tulnud inimestele kaasa tasuta  matkamoona. Ette tuleb vaid näidata samal päeval soetatud rongipilet.
 
Elektriraudtee avalike suhete juhi Norbert Kaareste sõnul on Kõrvemaa põnev sihtkoht, mis ei jää varju juba toimunud Golfipäevale Niitvälja keskuses. „Elektrirongid kui üks esimesi transpordiliike, mis ehitas spetsiaalsed rattahoiukohad vagunitesse, tervitab jätkuvalt kõiki rattasõpru oma rongides,“ on Kaareste eesoleva Kõrvemaa rattamatka puhul ootusärevil.
 
Elektriraudtee avaldab edaspidigi iga nädala tagant uue sihtkoha, kuhu elektrirongiga reisijatel on võimalik sõita. Kohapeal saab rongipileti esitaja nautida soodustusi, mis on loodud just elektrirongiga reisijale.
 
Üritustesari toimub kogu suve vältel. Värskeimat informatsiooni eesolevatest üritustest leiab aadressil matkad.elektriraudtee.ee

Kommentaare ei ole: