esmaspäev, 31. mai 2010

Kes vastutab ooteplatvormide eest?

Viimasel ajal on Elektriraudtee saanud hulgaliselt ettepanekuid seoses uute, madalate ooteplatvormidega. Olles küll alati tänulik klientide tagasiside eest, peame siiski meelde tuletama, et Elektriraudtee ei hoolda ega ehita ühtegi madalat ooteplatvormi iseseisvalt.

See tähendab, et kõik mured ja küsimused (seoses uute, madalate ooteplatvormidega) peaksid ikkagi saadetama Eesti Raudtee (AS EVR Infra) aadressil, kes (nii nagu Maanteeamet teede puhul) on täie-õiguslik vastutaja ja arendaja Eesti raudteede puhul (sh. ooteplatvormid, elektriliinid ja kõik muu raudtee juurde kuuluv).

Sest lõppude lõpuks nii nagu ei vastuta Estonian Air lennujaamade korrasoleku eest, ei saa ka Elektriraudtee vastutada oma sõidutee ja seal olevate peatuste ees, kui need ei kuulu temale.

Kindlasti aga edastame ka edaspidi kõik raudteed puudutavad küsimused Eesti Raudtee inimestele (infra@evr.ee).

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Tore!
Siiski peaks kõik küsimused saadetama Teile, edastate ju teistele!? Samas olete ise ka küsimustega kursis!

Roomet ütles ...

Just.

Eeva A ütles ...

10axiparÜleskutse
Pöördun kõikide rongireisijate poole, kes ei soovi oodata rongi tuule ja vihma käes Kreeka ja Hispaania jaoks disainitud platvormidel.
Kui me ühendatud jõududega ehitaksime perroonidele tuule- ja vihmavarjud ise, kasutades käepäraseid materjale.
Uute platvormide vertikaalsed elemendid kõlbaksid kasutada kinnituspostideks.
Meie vene rahvusest kaasreisijatel on hulgaliselt häid kogemusi ja taaskasutus on ka moes.
Rongi oodates ei peaks mõttetult külmetama, vaid seda aega saaks kasutada mutrite kinnikeeramiseks ja naelte löömiseks laudadesse.
Reisijate endi ehitatud ootepaviljonid tooks Eestile ka positiivset kuulsust, mitte nüüd et oleks kohe Nokia, aga ikkagi.