reede, 21. mai 2010

Keilas läks eile platvorm ümberehitamisele

Tere kena pealelõunat!

Eesti Raudtee alustas eile Keila peatuse ooteplatvormi ümberehitamist - suure töö tulemusel saab Keila värskeima väljanägemisega madala ooteplatvormi juba selle suve lõpuks kui mitte varem.

Edaspidi ei pea mööda seda kõrget trepiastet oma jalgratast üles lükkama - Kloogal näiteks on juba täna platvormile pääsemine hõlbus.

Muidugi toovad kõik ümberehitus-tööd kaasa vana korra muudatusi: sellega seoses on Keila jaamas muudetud mahamineku ja pealemineku kohti:


 Nagu näha, tulevad edaspidi Tallinnast Keila sõitvad inimesed maha jaamahoone kõrval asuval ooteplatvormil - seda platvormi pole aastakümneid kasutatud, seega on tegemist ajaloolise momendiga.

Keilast Tallinna liikuvad inimesed aga peaksid suunduma ikka vana, harjumuspärase platvormi poole - ainuke erinevus on see, et platvormile pääseb nüüd teisest otsast, kuna Keila-poolset osa hakatakse päev-päevalt lammutama ja uut selle asemel ehitama.

Loodame, et tööd saavad kiirelt tehtud ning siis on Keila raudteede-liiklussõlm juba koht, mida julgelt linnapildi üheks ilusaks osaks võiks pidada!

2 kommentaari:

Egon ütles ...

Tallinna platvormle ja platvormilt maha pole võimalik lapsevankriga saada. Teisel platvormil on puidust abivahendid ehitatud, kunas Tallinna platvormile samasugused ehitatakse?
Ja sama küsimus ka raudteeületuskoha kohta, kunas sinna rööbaste vahele need puidust sillad ehitatakse?

Roomet ütles ...

Egon,

Platvormi ehitaja vastas nii:

"Paneme puuduvad kaldteed treppidele
Ülekäigud olid praegu ülesvõetud seoses toppimismasina töödega
Täna öösel on viimane aken, peale seda pannakse ülekäigukatted tagasi
....."

Palusime tulevikus neil Elektriraudteele ka teada anda, kui midagi eemaldavad platvormilt või ülekäigult.